Warsztaty Live 14.11

Jeśli jeszcze nie rozpoczęliście zimowego i świątecznego okresu kartkowego – to będzie doskonały moment na inaugurację sezonu Święta2020!

W trakcie spotkania pokaże Wam jak przygotować efektowną, przestrzenną w formie kartkę świąteczną. Nie może oczywiście obejść się bez kwiatów! Pięknych, białych, puszystych!

Zapraszam Cię do wspólnej zabawy – Art In Town to doskonałe miejsce na spotkanie!

 

W trakcie naszego spotkania opowiem wam PO CO SCRAPERCE INSTAGRAM i czy konto na Instagramie może być skutecznym narzędziem sprzedaży.

Sprawne poruszanie się w świecie social mediów i skuteczne wykorzystywanie potencjału jaki niosą ze sobą poszczególne platformy to dziś niezbędna wiedza dla kogoś, kto chce być widziany i podziwiany 😉

Już w sobotę opowiem wam:

 • co to jest Instagram;
 • dlaczego warto być na Instagramie;
 • jakie jest ABC dobrego konta na Instagramie;
 • o co chodzi z tą spójnością na Instagramie;
 • jak wykorzystać Instagram do skutecznej sprzedaży.

Śnieżny mini album na nietypowej bazie to odpowiedź na tęsknotę za sypiącym śniegiem i  mrozem szczypiącym w nos. Ten album będzie miejscem na zdjęcia ze zbliżającej się wielkimi krokami zimy!

W trakcie naszego spotkania pokażę jak na małej, nieforemnej przestrzeni zbudować konstrukcję z wieloma zdjęciami. Będzie to jednocześnie premiera najnowszego wzoru Scrapcesoriowej bazy albumowej z beermaty

Zapraszam Cię serdecznie – nie może Cię zabraknąć!

Na spotkaniu pokaże wam moje ulubione sztuczki na zimowe wykończenia konstrukcji i moje ulubione sposoby mediowania i ozdabiania tekturek 3D. W czasie spotkania zrobimy zimową kamieniczkę 3d w stylu shabby ale będę miała kilka przykładów na dekoracje w różnych stylach . Dla tych, którzy maja ochotę się przyłączyć i podziałać ze mną proponuję przygotować – domek lub kamieniczka najlepiej 3d. może być z dowolnego materiału (tekturka, mdf albo wicinanka z wykrojnika), farby w wybranych kolorach (kryjące), biała mocno kryjąca gesta farba lub pasta teksturalna, brokat, opcjonalnie masa wysychająca na powietrzu (jako masa do foremek może być biała ciastolina ), stempelek, garść drobnych świątecznych dekoracji jak listeczki, pręciki do kwiatków, dzwoneczki, drobne kwiatuszki, cekiny lub koraliki – pamiętajcie ze pracujemy w skali mini wiec dodatki muszą też być „mini”. Do Zobaczenia!

Kartka świąteczna według mapki – to moja propozycja jak łatwo i przyjemnie zabrać się do przygotowania tegorocznych życzeń świątecznych.

Ten rok będzie wyjątkowy – nie będziemy się tak często i licznie spotykać w gronie znajomych czy rodziny… Dlatego własnoręcznie przygotowana kartka będzie wspaniałym upominkiem; drobiazgiem, który wywoła uśmiech na twarzy babć i dziadków, rodziców czy  koleżanek od kawy…

Do wykonania pracy przydadzą się:

– baza kartki kwadratowej ( u mnie to będzie 13,5×13,5 cm ),
– 3 kwadraty wycięte z papieru scrapowego: 13×13, 12,5×12,5 i  12×12 cm,
– nożyk, mata do cięcia, linijka, ołówek ( ewentualnie wykrojnik kwadratu o wymiarach ok. 9×9 cm ),
– radełko, nożyczki,
– klej i taśma dwustronna,
– poinsecje z papieru lub foamiranu ( min. 3 sztuki ),
– listki i gałązki świąteczne do zbudowania kompozycji,
– sizal,
– różne elementy świąteczne powycinane z papieru lub wycięte wykrojnikami ( ptaszki, koniki, bombki, gwiazdki itp. ),
– świąteczny napis ( wydrukowany, odbity stempel, wykrojnikowy – jaki Wam pasuje ),
– wycięte kółeczko albo jakaś ramka ( patrz mapka ),
– dodatkowe ozdoby: perełki, kryształki itp.,
– do chlapań: woda + pędzel + biała farbka/gesso.

Zapraszam Cię serdecznie – pokaże Ci jak kreatywnie wykorzystywać mapkę do tworzenia niepowtarzalnych prac.

Podczas warsztatu – pokazu live ozdobimy okładkę journala. Osoby, które będą chciały pracować równocześnie ze mną, powinny przygotować swoja bazę oraz materiały, których będziecie chcieli użyć.

Pokażę wam jak stworzyć warstwową kompozycję z elementó∑ wyciętych z arkusza dodatków, tagów, tekturek oraz naklejek oferowanych przez P13. Przy okazji będziecie mieli okazję zobaczyć najnowszą kolekcję „Forest The Party”, która już niebawem pojawi się w Waszych ulubionych sklepach.

Abu dobrze nam się pracowało dobrze abyście mieli przygotowane:

 • baza travel journalu;
 • papier do scrapbookingu;
 • elementy wycięte z arkusza dodatków;
 • dowolne tekturki, kwiaty, gaza i inne dodatki pasujące do projektu;
 • maska oraz pasta strukturalna (opcjonalnie);
 • klej, nożyczki oraz DOBRY HUMOR.