Prezentacja produktów

Co jest niezbędne, aby powstawały piękne prace? Pasja i umiejętności Twórcy oraz materiały i narzędzia do rękodzieła! W trakcie naszej tegorocznej edycji Art In Town, którą będzie można na żywo śledzić na naszym profilu FB oraz Instagramie, zaprezentujemy wam wiele ciekawych produktów naszych rodzimych producentów oraz dostępnych w sklepach craftowych.

Wszystkie te produkty trafią później do wybranych osób spośród tych, które będą śledzić nasze relacje na żywo!

szczegóły prezentacji

Chciałybyśmy szerzej opowiedzieć o tym co będzie się działo podczas naszych wystąpień LIVE i zapowiadanych PREZENTACJI PRODUKTÓW.
Prosimy przeczytajcie dokładnie jak to będzie wyglądać!
O określonej w grafiku porze pojawimy się na LIVE, przy czym co ważne wyłącznie na platformie FB naszego profilu. Podczas każdego 45 minutowego wejścia pokażemy Wam i opowiemy o produktach trzech firm, które wysłały do nas paczki. W sumie będziemy prezentować produkty z 18 paczek!!!
Przed rozpoczęciem pokazu każdej kolejnej firmy będziemy pokazywały fragment zdania, który trzeba będzie rozwinąć i wpisać w komentarzu pod prowadzonym LIVEm. To bardzo ważne, żebyście w porę wyłapali moment kiedy pokazujemy kartkę! To będzie tylko ten jeden raz. Potem macie maksymalnie 30 minut od rozpoczęcia pokazu na wpisanie swojego komentarza. WIECIE CZEMU JEST TO TAK ISTOTNE??? Bo cała paczucha z produktami od danej firmy poleci do jednej wybranej osoby, której komentarz najbardziej się nam spodoba!!!
Jednym słowem do 18 osób polecą paczki z super produktami !!!

firmy, których produkty zaprezentujemy