IDEA

Targi Art In Town to targi ludzi kreatywnych! Powstały aby dać producentom i dystrybutorom materiałów do rękodzieła możliwość prezentacji swojej oferty szerokiemu gronu odbiorców: twórców i pasjonatów rękodzieła.

Po raz pierwszy spotkaliśmy się w 2015 roku. Organizowane co roku w listopadzie targi stwarzają nie tylko możliwość poznania najnowszej oferty polskich producentów i dystrybutorów materiałów do rękodzieła ale również spotkania innych, twórczo zakręconych osób oraz wzięcia udziału w licznych warsztatach prowadzonych przez cenionych i lubianych polskich twórców. Prowadzone podczas targów AiT pokazy maja walory edukacyjne – instruktorzy prezentują najnowsze materiały oraz techniki i sposoby ich wykorzystania.

Na Art In Town zapraszamy również wszystkich do strefy Wspólnego Scrapowania – miejsca, w którym możesz spędzić cały dzień na tworzeniu, wymianie doświadczeń i towarzyskich pogawędkach!

ORGANIZATORKI

Agnieszka Podszus, założycielka Scrap & Art, osoba dzięki której na polski rynek trafiają najpiękniejsze produkty do scrapbookingu z najbardziej znanych i renomowanych firm światowych. Kontakt ze scrapbookingiem sprzed kilku lat zainspirował Agnieszkę do rozszerzenia dotychczasowej oferty o nowe produkty do – zyskującego szybką popularność – scrapbookingu. To był strzał w dziesiątkę!

Dziś w przepięknym sklepie ScrapbookingShop odbywają się warsztaty i spotkania poświęcone scrapbookingowi, fotografii, technikom mixed mediowym. Zarówno dobór instruktorów jak i miejsce, w którym odbywają się warsztaty sprawiają, że jest to niezapomniane doświadczenie dla każdego uczestnika spotkania.

Choć prowadzenie firmy pochłania większość czasu i uwagi, Agnieszka sama tworzy przepiękne prace, które prezentuje na swojej stronie FB.

Kasia Wyszogrodzka, prekursorka scrapbookingu w Polsce. Współzałożycielka grupy ScrapLab – Laboratorium Scrapbookingu – pierwszej w kraju firmy zajmującej się organizacją warsztatów oraz imprez poświęconych scrapbookingowi. Warsztat twórczy Kasi nie ogranicza się dziś jednak tylko do scrapbookingu. Ciągłe poszukiwania sprawiają, że coraz to nowe techniki zaczynają gościć w jej pracowni. Decoupage, scrapbooking, Mixed Media mieszają się z artystycznym przędzeniem wełny czy malowaniem encaustycznym. Podejmując coraz to nowe tematy Kasia niejednokrotnie musi tworzyć swój warsztat pracy od zera – budując odpowiednie narzędzia czy „produkując” niezbędne media.

Dziś wszystkie te rzeczy dzieją się w domowej pracowni, która – choć w domu jest jednym z najmniejszych pomieszczeń – swoją magią ściąga do siebie wszystkich domowników. Więcej inf. nt prac Kasi można znaleźć na stronie homescraphome.pl

media i promocja

Karolina Czołba, założycielka marki Woodouts!, która powstała jako spełnienie marzeń, aby nie tylko tworzyć,  ale też inspirować do tworzenia.  Jedna z najbardziej popularnych youtuberek uczących Polki scrapbookingu i technik pokrewnych. Na swoim kanale prezentuje kursy z zakresu różnych technik, na wielu poziomach umiejętności. Prowadzi również warsztaty  stacjonarne oraz  kursy online.  
 
Ciekawość nowości i ucieczka przed twórczą nudą sprawiają, że często testuje nowe techniki i produkty. Nie jest wierna jednemu stylowi, obok delikatnych prac z papieru w jej pracowni znajdziecie również wielowarstwowe, przestrzenne prace  mixed mediowe oraz obrazy malowane tuszami alkoholowymi.
 
Dziś łapie każdą wolną chwilę, by tworzyć wyjątkowe przedmioty i uczyć innych, z powodzeniem godząc te pasje z prowadzeniam firmy i  życiem rodzinnym.

Karolina Bukowska, jedna z czołowych twarzy światowego i polskiego mixedmedia . Edukatorka i instruktorka mixedmedia oraz scrapbookingu. Projektantka przepięknych papierów. Karolina wpisała się na rynku szkoleń stacjonarnych, jak i online na stałe. Sympatyczna, otwarta, kreatywna, zarażająca pasją oraz przekazująca wiedzę na najwyższym poziomie. To kobieta z wizją. Uczy, kreuje i wyznacza nowe ścieżki.

Twórczyni grupy Alchemia Sztuki, gdzie dzieli się z miłośnikami rękodzieła tym, co kocha najbardziej i umila im czas licznymi twórczymi wyzwaniami.
Jej twórczość znajdziecie na:

https://www.instagram.com/karolinab.bukowska/?hl=pl

www.karolinabukowska.pl

Olga Bielska, twórczyni i instruktorka w technikach scrapbookingu, mixed Media i foamiranu.    Od lat zaangażowana w różne przedsięwzięcia kreatywne. Autorka wielu samouczków i kursów, które można znaleźć na jej kanale YouTube. Oddana swojej pasji, uwielbia zarażać nią innych. Nie wyobraża sobie życia bez tworzenia.

Obecnie właścicielka firmy Olga Bielska Warsztaty Artystyczne. Zaraża i edukuje kolejne pokolenia scraperek.  Prowadzi warsztaty stacjonarne i on-line.
Jej prace można zaleźć m.in. na jej stronie na Facebooku oraz na blogu http://exploding-box.blogspot.com/